Wszystkie kategorie
Zestaw do glazury/bejcy w paście

Zestaw do glazury/bejcy

Zestaw do glazury/bejcy w paście

Zestaw do glazury/bejcy w paście

Wszystko w jednym: nadaje się do glazurowania wszystkich rodzajów ceramicznych materiałów dentystycznych, takich jak tlenek cyrkonu i ceramika szklana. Do odbudowy z różnych materiałów nie ma potrzeby przygotowywania różnych past. Jeden zestaw produktów może zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie barwienia.

Łatwa obsługa: Dopasowanie pasty glazury CeramStar jest rozsądne. Zgodnie z instrukcjami i instrukcjami techników Bloomden, technicy po prostych studiach są w stanie opanować metodę jego stosowania, z łatwością kształtować szczegóły powierzchni uzupełnienia i wykonać uzupełnienie o idealnym efekcie estetycznym.

Oszczędność czasu: Nie ma potrzeby mieszania proszku i płynu przed użyciem, glazura o konsystencji pasty ma drobne cząstki i jednolity koloryt. Można ją łatwo nakładać na powierzchnię uzupełnienia, łatwo ją kształtować, co oszczędza czas przygotowania i aplikacji.

Realistyczna estetyka: prezentuje realistyczną fluorescencję i połysk zbliżony do naturalnego zęba i realizuje podwójną bionikę od estetyki po formę.

釉膏5

Wprowadzenie

釉膏2

Zdobądź próbkę już teraz!

KUP TERAZ
Filmy
niezdefiniowany
Podstawowe użycie koloru

WeChat Image_20231122184046

Podobne produkty
Do pobrania
Uzyskaj dotyk