Wszystkie kategorie
O nas

O BLOMDEN

niezdefiniowanyBAZA PRODUKCYJNA BLOMDEN

Bloomden Bioceramics(Hunan) Co., Ltd. (zwana dalej Bloomden) ma siedzibę w Changsha w stanie Hunan. Założona w 2012 roku firma Bloomden jest firmą technologiczną specjalizującą się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie dentystycznych bloków tlenku cyrkonu CAD/CAM, druku 3D tlenku cyrkonu, implantów tlenku cyrkonu, materiałów do odbudowy zębów, cyfrowej technologii i sprzętu dentystycznego.

Od momentu powstania firma Bloomden została uhonorowana wieloma tytułami honorowymi, takimi jak „Przedsiębiorstwo zaawansowanych technologii”, „Członkostwo w Radzie ds. Ceramiki Inżynieryjnej w Chinach” i „Przedsiębiorstwo ds. nowych materiałów w prowincji Hunan”; i złożył wniosek o ponad 20 patentów. Bloomden ma własne centrum operacyjne i zaawansowany zakład produkcyjny w Changsha. Firma uzyskała szereg krajowych i zagranicznych certyfikatów rejestracyjnych wyrobów medycznych takich jak CFDA, FDA, ISO13485 itp.

Wzmocniona uczelnią inżynierii materiałowej i nauk ścisłych Central South University, Hunan University i Changsha University of Science & Technology, a także starszymi ekspertami w dziedzinie ceramiki inżynieryjnej i ekspertami dentystycznymi w kraju i za granicą, firma nawiązała współpracę i wymianę w ramach Industry & College Research. Firma Bloomden nieustannie zajmuje się technologią i rozwojem cyfrowej bioceramiki dentystycznej i tlenku cyrkonu do odbudowy zębów. Możemy nie tylko zapewnić doskonałe produkty z tlenku cyrkonu i inne cyfrowe materiały do ​​odbudowy zębów, ale także zapewnić cyfrowy sprzęt dentystyczny, cyfrową technologię dentystyczną i usługi.

Bloomden ma ugruntowaną pozycję w marketingu na całym świecie. Zbudowaliśmy biura w Stanach Zjednoczonych i obsługiwaliśmy klientów w prawie 100 krajach i regionach, takich jak Stany Zjednoczone, Bliski Wschód, Europa, Afryka, Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia. Strategia marki Bloomden koncentruje się na filozofii marketingu „od klientów do ducha człowieka”. Naszą wartością jest „Lepsze zaufanie, lepszy uśmiech”. Firma przestrzega zasad zaufania, wydajności i sukcesu oraz stara się współpracować z krajowymi i międzynarodowymi klientami dentystycznymi w celu uzyskania korzyści dla obu stron. Bloomden angażuje się we wspólne promowanie rozwoju branży dentystycznej oraz rozsławianie chińskiej marki i technologii biomateriałów na całym świecie.

 • O mnie

  Roczna cyrkonia
  proszki
  skonsumować 200 Ton

 • O mnie

  Eksportowane do
  100 +
  Kraje na całym świecie

 • O mnie

  10 + lat
  z cyrkonu
  technika

2012

Firma Bloomden Bioceramics została oficjalnie założona

2013

Weszło na rynek amerykański

2014

Pomyślnie zgłoszono patent na wynalazek „Preparacja i sposób kolorowej ceramiki cyrkonowej”

2016
Nawiązała współpracę przemysłowo-uniwersytecko-badawczą ze szkołą Inżynierii Materiałowej Uniwersytetu Hunan
2017
Nagrodzony tytułem Krajowego Przedsiębiorstwa High-Tech
2018
Bloomden utworzył zespół zajmujący się cyfrowym projektowaniem stomatologicznym
2019
Notowana w Centrum Giełdy Papierów Wartościowych Hunan
2020
Zdolność produkcyjna wielowarstwowego cyrkonu w kolorze gradientowym 3D-Pro jest trzykrotnie większa niż w 2019 roku
2021
Zakupiona przez siebie fabryka o powierzchni 8,000 2 mXNUMX w Changsha High-tech Zone została uruchomiona
2022
Zoptymalizowano podstawową wartość firmy i strategię marki

PROPOZYCJA WARTOŚCI BLOMDEN

Uczciwość - stabilna jakość, przestrzeganie zobowiązań, system cen

Stabilna jakość: dzięki obszernej analizie cyfrowych danych dentystycznych opracowano unikalny tlenek cyrkonu o obniżonej naturalnej przezroczystości i wytrzymałości 3D, aby spełnić cechy funkcji odbudowy jamy ustnej i estetykę wszystkich klientów na całym świecie, tworząc ustandaryzowany i dostosowany produkt Struktura. Firma posiada system prasowania drobnego proszku, system prasowania izostatycznego oraz inny zaawansowany sprzęt produkcyjny i sprzęt testujący, profesjonalny fabryczny system zarządzania jakością oraz zespół badawczo-rozwojowy ds. materiałów.

Przestrzeganie zobowiązań: Uczciwość jest podstawową wartością wszystkich pracowników Bloomden i podstawą współpracy z klientami. Bloomden ściśle przestrzega ducha umowy i nie szkodzi dobrom klientów.

System cenowy: Bloomden stworzył kompletny system cen i system zarządzania dystrybucją w różnych krajach i regionach, aby chronić i tworzyć wartość dla klienta.

Wydajność-Przedsiębiorstwa-Uniwersytety-Badania Fabryka integracji, Szybka reakcja, Cyfrowe rozwiązania stomatologiczne

Przedsiębiorstwa-Uniwersytety-Badania Fabryka integracji: Firma nawiązała współpracę i wymianę przedsiębiorstw-Uniwersytetów-Badań ze znanymi technologiami materiałowymi w kraju i za granicą, a także starszymi ekspertami w dziedzinie technologii ceramicznej i stomatologii. Firma Bloomden zaangażowała się w rozwój bardziej zaawansowanej cyfrowej technologii dentystycznej i technologii bioceramiki cyrkonowej dla przemysłu dentystycznego.

Szybka reakcja: Roczna zdolność produkcyjna zużycia proszku cyrkonowego do bloków tlenku cyrkonu przekracza 200 ton, a dobre zarządzanie zapasami może zapewnić szybką dostawę artykułów ogólnych następnego dnia i artykułów niestandardowych w ciągu 7 dni.

niezdefiniowany

Osiągnięcia: Ekskluzywny konsultant VIP, Wspólne dorastanie, Wspólne planowanie rynków regionalnych

Ekskluzywny konsultant VIP: zapewnia profesjonalną usługę konsultanta marketingowego, pomaga partnerom dystrybucyjnym w analizowaniu cech klientów VIP, podsumowuje docelowy wizerunek klienta VIP, pomaga w dystrybucji powielać więcej klientów VIP oraz organizuje specyficzny rozwój i utrzymanie klientów.

Wspólny rozwój: Wspieraj partnerów dystrybucyjnych w tworzeniu systemu budowania zespołu i zachęcania pracowników oraz ułatwiaj klientom osiągnięcie wspólnego sukcesu za pomocą rozwiązań cyfrowych.

Wspólne planowanie rynków regionalnych: Wyłączny konsultant zapewnia odpowiednią analizę rynku regionalnego i analizę rozwoju branży. Współpracuj z naszymi partnerami dystrybucyjnymi w celu opracowania strategii marketingowych i promocji marki.

CERTYFIKATY

 • c4
 • c3
 • c2
 • CERTYFIKATY